Козметичари

(преземи го огласот како слика)

Поради зголемениот обем на работа имаме потреба од 2 лица со искуство на работна позиција Козметичар. 

Нудиме пријатна работна атмосфера, месечни бонуси и можност за усовршување и напредување.

Kандидатитe кои ќе аплицирааат треба да имаат искуство во:

  • Депилација (ладна, топла),
  • Масажа (релакс, спортска, антицелулитна),
  • Предност - маникир и педикир.

Заинтересираните кандидати може да го пратат своето резиме на elorabeautysalon@gmail.com или да се јават на тел. 078229927.

 

 

КЛИКНИ