Техничар за одржување на алати во оддел за лиење пластика

За компанијата: Magna International Inc. is a leading global automotive supplier dedicated to delivering new mobility solutions and technology that will change the world. Our products can be found on most vehicles today... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 4 недели
  • Magna International
  • Активен до 11.06.2024
  • Позиција: Електро-машински техничар/Техничар
  • Локација: Струга
  • Веб: www.magna.com/
  • Facebook: magnainternational

Активни огласи од Magna International:

Quality engineer - Maintenance technician

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »