Администратор за продажба

 • Објавен пред еден месец
 • Ми Премиум Шоп
 • Активен до 08.07.2022
 • Позиција: Продавач/трговец
 • Локација: Скопје

Ми Премиум Шоп има потреба од администратори за продажба- Скопје

Во потрага сме по кандидати кои се одговорни, посветени на работата, спремни за нови предизвици и лесно прилагодливи. Доколку сакате да бидете дел од професионалниот тим на Ми Премиум Шоп и ги исполнувaте следниве услови, испратeте ни го Вашето CV.

Потребни квалификации:

 • Поседување на технички продажни вештини, како и способност за учење на производите на компанијата со цел обезбедување на квалитетна услуга

 • Способност за тимска работа и флексибилност

 • Сериозност, потрага по константно подобрување и желба за учење.

Пожелно: познавање на англиски јазик, познавање на Microsoft Office, работно искуство во малопродажба

Одговорности:

 • Услужување и консултација на клиенти

 • Работа на каса

 • Одржување и изложување на производите

Испратете е-маил со Вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]
Рок на пријавување: 07.07.2022

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »