Продажен персонал и Бариста

Плата од 25.000 ден.

  • Објавен пред еден месец
  • Мадал Бал Кафе
  • Активен до 21.11.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: joycafeandbakery

JOY CAFE AND BAKERY e кафе-пекара со потреба од персонал за продажба и бариста.

  • Работата за продажба вклучува продажба на бели пецива, кроасани, супи, сендвичи и смутиња.
  • Има можност за цело, пола работно време и флексибилни работни часови.  
  • Почетната плата е 25.000 мкд со месечни бонуси и можност за најбрзо покачување. 
  • Станува збор за современа и угледна пекара со пријатен и пријателски настроен персонал. 

Јавете се на 078 602 201 да закажеме разговор или пратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »