Телефонски оператор/ка во продажба

Плата од 24.000 ден. до 35.000 ден.

 • Објавен пред 8 месеци
 • PLATINUM LAJN
 • Активен до 25.11.2023
 • Позиција: Телефонски оператор/Поддршка
 • Локација: Скопје

РАБОТА ВО CALL CENTER (ТЕЛЕФОНСКА ПРОДАЖБА)
 

Потребни квалификации:

 • Способност за убедување, влијание, преговарање;
 • Комуникативни;
 • Амбициозни и мотивирани;
 • Позитивни и трпеливи;
 • Со или без искуство;

 Ние нудиме:

 • Основна почетна плата 24.000 денари
 • Приjатна и енергична атмосфера;
 • Обуки;
 • Работно време од понеделник до петок од 09-17ч.

 

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »