вработување електичари/електро техничари

  • Објавен пред 4 месеци
  • BMG Electrical Engineering
  • Активен до 16.08.2019
  • Позиција: Електро/машински техничар
  • Локација: Скопје

Компанијата BMG Electrical Engineering вработува електричари и електро техничари.

Сите заинтересирани може да не контактираат на следниот телефонски број: 071 344 772 

КЛИКНИ