Електро техничар

За компанијата: Овластен сервисен центар за производите на PHILIPS,AOC,SAECO,SHARP ,JBL повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Електро визија
  • Активен до 25.07.2024
  • Позиција: Електро-машински техничар/Техничар
  • Локација: Скопје
  • Instagram: [email protected]

Овластен сервис за Philips има потреба од:

  • Електро-техничар со или без работно искуство.

Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »