Еурофарм: Фармацевт - Струмица

Фармацевт - Струмица

За компанијата: Ние сме модерна, иновативна, општествено-одговорна компанија која секојдневно се надградува и усовршува како сигурен, проверен и потврден партнер во трговијата на големо со фармацевтски производи во Република... повеќе за компанијата »

Пзу Еурофарм, има потреба од:

Дипломиран фармацевт

со искуство за работа во аптека.

 

Вашите CV-а испратете ги на е-маил:  [најави се за да го видиш е-маилот] , со назнака во subject за „Работа во аптека во Струмица“.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »