Продавач/ка - Касиер/ка - Реон Аеродром и Лисиче

За компанијата: Елида Маркети е ланец на маркети во Куманово и Скопје. Во моментов имаме 28 маркети во Куманово и 4 маркети во Скопје, со повеќе од 300 вработени. Со маркети кои варираат просторно од 80 до 200 метри квадрати,... повеќе за компанијата »

Елида маркети има потреба од работници на работно место Продавач/ка - Касиер/ка на локација - Аеродром и Лисиче (Скопје) за своите маркети.

Нудиме:

  • ДВА СЛОБОДНИ ДЕНА ВО ТЕКОТ НА НЕДЕЛАТА
  • Конкурентни месечни примања согласно искуство
  • Можност за напредување
  • Исплата на регрес над законска обврска за годишен одмор К-15 
  • Полно работно време

Заинтересираните кандидати може да не контактираат и на следниот телефонски број : 071 341 454

Може да аплицирате во порака со оставање на вашите лични податоци, работно искуство (доколку имате) и телефонски број на нашата официјална ФБ страна - Елида Маркети, на следниот линк : https://www.facebook.com/ElidaMarketi
Исто така, може да не контактирате и за секои дополнителни прашања во врска со работата и условите за работа.

Вашите апликации може да ги испраќате на следните мејл адреси: [најави се за да го видиш е-маилот] , [најави се за да го видиш е-маилот] по што кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на селекција ќе бидат контактирани.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »