Сметководител

 • Објавен пред еден месец
 • Агрорадомак
 • Активен до 12.12.2020
 • Позиција: Економист/сметководител/ревизор
 • Локација: Скопје

АГРОРАДОМАК има потреба од СМЕТКОВОДИТЕЛ.

Потребни квалификации:

 • ВСС Економски Факултет
 • Искуство во работењето на сметководството од најмалку 2години
 • Работа со компјутер и одлично познавање на MS Office особено EXCEL

 

Потребни карактеристики: 

 • Способност за брзо учење 
 • Развиени комуникациски вештини 
 • Организираност , Самоиницијативност , Стручност  и Проактивност 

 

Нудиме редовни месечни примања по договор .

Огласот трае до 05.09.2019

 

Заинтересираните за огласот да не контактираат на Email: [email protected] или на телефонскиот број 070/217-113 и 077/870-526 , од Понеделник до Петок од 08 часот до 16 часот .