Асистент за продажба

За компанијата: 52 Concept Store е мултибренд продавница која во својот асортиман нуди брендови како Dsquared, Dolce Gabbana, Brunello Cucinelli, Isabel Marant, Giuseppe Zanotti, Le Silla. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 3 недели
  • 52 Concept Store
  • Активен до 15.05.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Instagram: 52conceptstore

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »