Персонал за работа

Плата 30.000 ден.

 • Објавен пред 4 недели
 • Royal Burger
 • Активен до 10.07.2024
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: royalburger.com.mk
 • Facebook: royalburgermk

Ројал Бургер има потреба од :

 • Лице за прием и наплата на нарачки (шанк)
 • Лице за подготвка на сендвичи 
 • Помошник готвач/ка
 •  Садомијач/ка - плата 28.000 ден.

Следува :

 • Топол оброк во работно време
 • Платен колективен зимски одмор
 • Платен колективен летен одмор
 • Неработен ден Недела
 • К-15
 • Организиран превоз до дома втора смена

Контакт Novo lisiche : 072-316-072

                 Debar maalo : 077-821-148 / 078-732 -297


Испратете го вашето CV преку копчето АПЛИЦИРАЈ!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »