Фризер/ка и Козметичар/ка

  • Објавен пред една недела
  • La Chic
  • Активен до 04.07.2022
  • Позиција: Козметичар
  • Локација: Скопје

 

La Chic има потреба од фризер и козметичар со работно искуство.


Кандидатите потребно е да се соодветно едуцирани во областа на фризерските (по можност шишање и мажи) и козметичките (особено во делот за нокти: гел, гел лак, декорирање/цртање, наливнни; масажи, депилација, маникир, педикир, третмани за лице и тело) услуги.

Сите кои се заинтересирани за работа во професионални услови и позитивна атмосфера можат да испратат CV на [најави се за да го видиш е-маилот] или да испратат порака во профилот на instagram: @lachicskopje и facebook: @lachic, и да закажат интервју.

јавете се на 070327600

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »