Архитект/проектант на мебел за во продажба

Плата од 22.000 ден. до 35.000 ден.

 • Објавен пред 2 недели
 • Гемма инженеринг
 • Активен до 31.01.2023
 • Позиција: Архитект и ентериер
 • Локација: Скопје
 • Веб: gemma.mk/

Активни огласи од Гемма инженеринг:

градежен инженер - Сметководител

Гемма инженеринг за потребите на салонот за мебел Natuzzi Italy има потреба од:

Архитект/проектант на мебел за во продажба.

 

Потребни квалификации:

 • Образование – ВСС (архитектонски факултет или факултет за дизајн и технологии на мебел и ентериер)
 • Компјутерски вештини – WORD, EXCEL I AUTOCAD
 • Лични карактеристики- комуникативност, динамичност и претставителност, отвореност и елоквентност
 • Чувство на одговорност во извршувањето на поставените задачи;
 • Добро познавање на англиски јазик
 • Работно искуство до 3 години

 

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови, пратета ја својата пријава на e-mail [најави се за да го видиш е-маилот]

Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на интервју.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »