Виљушкарист

За компанијата: СЕТЕК сé од техника е лидер во областа на ИТ, аудио видео и белата техника, кој на македонскиот пазар е присутен 30 години. СЕТЕК сé од техника ја поседува најголемата дистрибутивна мрежа во Македонија... повеќе за компанијата »

Активни огласи од СЕТЕК Сè од техника ДОО:

Реферефт за продажба во Струга

Поради потреба од нов кадар во Скопје, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА ДОО СКОПЈЕ распишува конкурс за работа:

ВОЗАЧ НА ВИЉУШКАР

Ве покануваме да станете дел на нашиот тим.

Локација:
Ул. 1523 Бр.1 Горно Лисиче, СЕТЕК магацин

Одговорности и задачи:

  • Истовар на стока со виљушкар 
  • Редење на стоката на сталажи во магацинските простории.

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Искуство во управување на страничен виљушкар

Сите заинтересирани кандидати треба да го достават своето CV преку полето Брза Апликација со наслов на огласот “ВИЉУШКАРИСТ” или на нашата е-маил адреса [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »