Продажни асистенти

Плата од 21.000 ден. до 24.000 ден.

  • Објавен пред 2 недели
  • Ботони
  • Активен до 19.05.2022
  • Позиција: Продавач/трговец
  • Локација: Скопје

Bottoni има потреба од продажни асистенти во ГТЦ СИТИМОЛ и РАМСТОР МОЛ

Отворени 4 позиции

  • Потребно основно познавање на водење на книгите за евиденција во трговија ЕТ и КДФИ
  • Основно познавање на англискиот јазик
  • Плата од 21.000 до 24.000 + дополнителни бонуси

Потребно е вашето CV да го испратите на нашиот мејл со задолжително ваша фотографија

E-Mail: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »