Асистент за продажба во East Gate Mall и City Mall

За компанијата: LUSH Macedonia - свежа рачноправена козметика. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 4 недели
 • Lush
 • Активен до 11.07.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Телефон: +38923082400
 • Веб: www.lush.com.mk
 • Facebook: lush.com.mk
 • Instagram: lushmacedonia

LUSH (ЛУСХ БАЛКАН ДООЕЛ) има потреба од Асистент за продажба во EAST GATE MALL и CITY MALL

Аплицирање на [најави се за да го видиш е-маилот]

Опис на работни обврски и одговорности:

Директна продажба и презентација на козметика.

Ви нудиме:

 • Полно работно време од понеделник - недела (максимум 5 работни дена до слободен/слободни денови) 
 • Загарантирана плата од 25000 ден и бонуси .
 • Мотивирачки варијабилен дел – индивидуални и тимски БОНУСИ
 • Динамична работна атмосфера
 • Годишни одмори: 2 недели летен и 2 недели зимски.

Идеални кандидати се:

 • Комуникативни личности со презентациски и продажни вештини;
 • Динамични и темпераментни личности 
 • Способни за индивидуална и тимска работа
 • Со основно познавање од областа на компјутерско работење (MS Office)
 • Основно познавање на Англиски јазик.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »