Пица Метро вработувања

  • Објавен пред 5 месеци
  • ДООЕЛ ПОЗИТАНО
  • Активен до 29.05.2017
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Битола

Пицеријата метро има потреба од келнер/ки и шанкер/ки, за потребите во својот ново опремен пица ресторан во центарот на Битола,кај Саат Кула. Нудиме нова атмосфера и нови услови за работа.

КЛИКНИ