Изработувачи на комарници и зебра завеси

Активни огласи од Роло-Ентериер Скопје:

Асистент во администрација

Нашата фирма има потреба од работник на позиција склопувач на комарници и зебра завеси.

Профил на кандидати:

  • Предност ќе имаат кандидатите со работно искуство (но не е задолжително)
  • Пожелно возачка дозвола Б категорија
  • Средно образование
  • Комуникативна личност,работа во тим 
  • Брзина и прецизност во изработката

Плата по договор 

Бонуси,таргети и напредување 

CV да се испракаат на мејл:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Контакт телефон 076/888-333

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »