Фризерка/козметичарка

 • Објавен пред 11 месеци
 • Diamond Beauty
 • Активен до 19.12.2017
 • Позиција: Козметичар
 • Локација: Тетово

Diamond Beauty реномиран козметички салон/академија од Тетово, има потреба од:

 

Фризерка/козметичарка

Потребни квалификации:

 • Работно искуство, најмалку 1 година,
 • Љубов кон козметиката и убавината
 • Желба за надоградба на професионалните вештини.

 

Нудиме:

 • Одлични работни услови,
 • Пријатна атмосфера за работа,
 • Солидни примања.

 

Ќе бидете осигурани од  прв работен ден.

Сите заинтересирани да се јават на телефонскиот број: 070-257-999.

КЛИКНИ