Агент за продажба - Палма Мол Тетово

За компанијата: Ние сме Белина – најголемиот увозник и дистрибутер во Македонија на сертифицирана природна и органска козметика. Како компанија на пазарот постоиме од март 2016-та година и оттогаш па сè до ден денес... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • КС Гроуп ДОО
  • Активен до 29.09.2022
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Тетово
  • Веб: www.bellina.mk

Отворени се нови работни места на нашиот продажен штанд во Палма Мол Тетово!

Нудиме:
✅Работно време 40 часа неделно;
✅Едноставни услови за работа во одлична тимска атмосфера.

Сè што треба да направите е да испратите Ваше CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]  и ние ќе Ве повикаме на разговор.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »