Референт за продажба

  • Објавен пред 2 недели
  • ТТГ
  • Активен до 29.06.2022
  • Позиција: Продавач/трговец
  • Локација: Штип

Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип 070/264-321 ВРАБОТУВА:

РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

НУДИМЕ: Загарантирана плата,придонеси,К-15 бонуси,обуки и напредување

БАРАМЕ: Сериозна,одговорна,љубезна и комуникативна личност со мин.ССС и познавање на MS office англиски јазик

ИНФО: 070/264-321,e-mail: [најави се за да го видиш е-маилот] ул.Вељко Влаховиќ бр,1 лок.2

-Oфицијален увозник за Македонија на BRIDGESTONE, FIRESTONE и DAYTON, Центар за гуми ТТГ ПитСтоп-Штип 070/264-321

-Вашиот 23 годишен проверен партнер!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »