Продажен персонал

 • Објавен пред еден месец
 • Tutto capsule
 • Активен до 18.07.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје

Активни огласи од Tutto capsule:

Продажен персонал

Италијанската компанија ТУТО КАПСУЛИ специјализирана за продажба на  еспресо кафе, еспресо капсули и кафемати во продажните салони во East Gate Mall Ул. Бесасица Бр. 2  има потреба од продажен персонал.

Потребни квалификации

 • Минимум средно образование
 • Поседување вештини за продажба
 • Пожелно претходно работно искуство во малопродажба
 • Основно познавање на копјутери
 • Способност за тимска работа

Ние нудиме

 • Работа во перспективна средина
 • Работа во смени
 • Обука за еспресо кафе
 • Плата по договор + бонуси

  Телефон за контакт: 070 442 238

Вашето CV испратете го на:

[најави се за да го видиш е-маилот]

[најави се за да го видиш е-маилот]

[најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »