Call Agents

За компанијата: КликниЈади е компанија која врши достава на храна од многу ресторани во Скопје до вашиот Дом или Канцеларија. Сервисот Кликни Јади е основан на почетокот на 2015 год. и до денес има на располагање вкусни... повеќе за компанијата »

Кликни Јади, најголемиот сервис за достава на храна во Македонија, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на Call Agent. Ако сакаш да работиш во динамична атмосфера,сакаш комуникација и добар си во организација можеш да бидеш дел од нашиот тим!

 

Опис на работно место:

- Работа во динамична работна средина,  

- Комуникација и организација на работа со клиенти, ресторани и доставувачи.

 

Call Оператор Квалификации:

- Минимум ССС,

- Одлични комуникациски и организациски вештини,

- Позитивност и љубезност,

- Посветеност, одговорност и трпеливост

- Способност за тимска работа,

- Основни познавања за работа на компјутер,

 

Ние нудиме:

-Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим,

- Работа во две смени,

- Атрактивна плата според квалификации,

- Можност за заработување на дополнителни бонуси.

- Можност за напредок.

 

Заинтересираните кандидати можат да ги достават апликациите во форма на CV на следната email адреса  [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »