Асистенти за продажба - Зебра

Miss spice accessories има потреба од Асистенти за продажба  - Зебра

Потребни квалификации:

  • Комуникативна, ведра и амбициозна личност.

Ние нудиме:

  • Фиксна плата
  • 36 работни часа неделно
  • Во две смени
  • Прва смена: 09:00 - 15:00 ч.
  • Втора смена: 15:00 - 21:00 ч.
  • Слободен ден - Недела.

Вашите апликации испратете ни ги на следниот е-маил:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »