Рецепционер/ка во Бизнис Центар

За компанијата: Нашата цел е да внесеме топлина, позитивна енергија и благосостојба во вашиот нов дом/работно место. повеќе за компанијата »

Потребни квалификации за работна позиција РЕЦЕПЦИОНЕР во БИЗНИС ЦЕНТАР:

  • Минимум ССС
  • Добро познавање на англиски јазик (дополнителен јазик ќе се смета за предност)
  • Возачка дозвола Б категорија (потребно но не е задолжително)
  • Лиценца за обезбедување (не е задолжително но ќе се смета за предност)
  • Одлични организациски и комуникациски способности.
  • Љубезна комуникација со вработените и посетителите.
  • Одговорна, лојална и трпелива личност.
  • Самоиницијативност, флексибилност, темелност и позитивен став.

Работно време 40 часа неделно Понеделник-Петок во две смени (прва од 08:00 до 16:00 часот и втора од 11:00 до 19:00 часот)

Кандидатите да испратат CV на е-маил: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »