Actor Hotel & Spa Center: ХИГИЕНИЧАРКА

ХИГИЕНИЧАРКА

За компанијата: Хотел Актор, најновиот додаток на живописниот и шармантен град Скопје, Северна Македонија. Нашиот хотел може да се пофали со 50 луксузни соби, најсовремен спа центар, ресторан од светска класа и архитектонски дизајн со стравопочит кој ќе ве остави без здив. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • Actor Hotel & Spa Center
 • Активен до 03.10.2023
 • Позиција: Хигиеничар
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.actor.mk

ХИГИЕНИЧАРКА

Одговорна за чистење и одржување на хигиената во маркетот и кофи шоп во склоп на бензинска пумпа Еуро Актива.

 

Професионални квалификации, способности и вештини, вклучувајќи и лични квалитети:               

 • Високо ниво на точност и  педантност

 • Флексибилност
 • Доверлививост

 

Ние нудиме

 • ​Работно време, согласно Законот за работни односи 
 • Превоз

 • Оброк

 

Ги охрабруваме сите заинтересирани кандидати да аплицираат за новоотворенито работни места. Само кандидатите кои ќе бидат повикани на разговор ќе бидат повторно лично контактирани.

 

Сите заинтересирани да се јават на 075 396 248

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »