АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

ОПТИКА ОКУЛИСТА - АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА

Придружете се на нашиот тим како АСИСТЕНТ ЗА ПРОДАЖБА и станете дел од успешната приказна во оптичката индустрија!

Се бара амбициозен асистент за продажба во нашата оптика ОКУЛИСТА лоцирана во RAMSTORE MALL Скопје.

Имате добри комуникациски вештини, амбиција за раст и љубов кон оптика, ова е идеална можност за вас!

Ќе ви овозможиме можност за раст и развој, како и гарантирана добра финансиска надградба. Доколку имате искуство во оптика или имате завршено образование во оваа област, ова ќе биде предност, но не сме ограничени само на тоа. Нам ни е важно да имате страст за работа со клиенти и желба за учење.

Испратете го вашето CV со фотографија на [најави се за да го видиш е-маилот] и со нетрпение ќе ја очекуваме вашата апликација!

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »