Општи работници

За компанијата: Во досегашната работа, ФлуидПроект го покрива пазарот во Македонија, но и интернационалниот пазар како Косово, Бугарија, БиХ, Србија, Албанија, Кувајт и Гана. Исто така се дел од повеќе еколошки студии... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Флуид Проект:

Електро техничар - Машински инженер - Општи работници

Флуид Проект ДОО има потреба од ОПШТИ РАБОТНИЦИ. 

Основни квалификации на кандидатот:

  • Со или без работно искуство
  • Со завршена ССС 
  • Можност за брз напредок

Дополнителни информации:

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат на е-маил: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »