Оператор во производство

За компанијата: Со над 100 години технолошка иновација, помагаме да се направи широк спектар на производи во најбрзо проширувачките индустрии во светот.Имаме најширок избор на кондензаторски технологии во индустријата,... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 4 недели
  • KEMET Electronics
  • Активен до 15.09.2021
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје

Активни огласи од KEMET Electronics:

Customer Support Representative

(преземи го огласот како PDF)