Пумпаш во бензинска пумпа Актива Петрол

За компанијата: Хотел Актор, најновиот додаток на живописниот и шармантен град Скопје, Северна Македонија. Нашиот хотел може да се пофали со 50 луксузни соби, најсовремен спа центар, ресторан од светска класа и архитектонски дизајн со стравопочит кој ќе ве остави без здив. повеќе за компанијата »

Активни огласи од Actor Hotel & Spa Center:

Келнер/ка - Сметководител/ка

Услови кои треба да ги исполнуваат кандидатите се:

  • завршено средно образование
  • со или без работно искуство.

Напомена: Работа во смени.

Заинтересираните кандидати своите податоци да ги испратат на e-mail [најави се за да го видиш е-маилот]  или да звонат на

075 396 248

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »