Продавач на Сладолед/ Келнери/ Баристи

  • Објавен пред 2 недели
  • Scoop Artisan Gelato
  • Активен до 20.05.2022
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како слика)

Тимот на SCOOP ARTISAN GELATO има потреба од позитивни луѓе, кои сакаат да го послужуваат најдобриот сладолед во градот. Работната позиција претпочитува добри комуникациски способности, работа со луѓе, позитивен пристап и насмеано лице =) .Предходно работно искуство не е задолжително.

Локација на работа: ГРАДСКИ ПАРК СКОПЈЕ или Карпош 1

Доколку сакаш да бидеш дел од нашиот тим можеш да не контактираш на 070 316 511, или на нашата ФБ страница https://www.facebook.com/scoopgelatomk

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »