Магационер

За компанијата: Пневматикот е основата на сигурноста и комфорот на секое возило. Затоа и неговиот правилен избор и одржување се од големо значење. Токму тоа е основната определба на МОТОЦЕНТАР уште од основањето во февруари... повеќе за компанијата »

Активни огласи од МОТОЦЕНТАР ДОО СКОПЈЕ:

Администратор

Вработуваме Магационер за сервисните центри во Скопје.

  • Предност имаат кандидатите со искуство за управување на виљушкар 

Плата загарантирана.
Сите заинтересирани можат да испратат CV на email [најави се за да го видиш е-маилот]  или да се јават на 070/230-947

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »