Продажен Асистент

За компанијата: Ние сме козметички бренд кој верува дека бизнисот може да биде сила за добро и ги става луѓето и планетата на прво место. Нашите производи кои содржат состојки од етичко потекло и природно потекло помогнаа телата да се чувствуваат збогатени и сакани од 1976 година. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред една недела
  • АКСИОМ ДОOЕЛ Скопје
  • Активен до 27.02.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: thebodyshop

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »