Магационер

За компанијата: Темс увоз - извоз е компанија основана во 1995 година во Скопје, Македонија. Наша примарна дејност е трговија со резервни делови за апарати за домаќинство и фрижидери. Од неодамна ја проширивме нашата... повеќе за компанијата »
 • Објавен на 3.2023
 • ТЕМС
 • Активен до 01.04.2023
 • Позиција: Магационер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: tems.skopje

Поради зголемениот обем на работа, фирмата ТЕМС има потреба од проширување на својот тим. Ако сакате да станете дел од нашиот тим,а сте динамична и одговорна личност, со задоволство Ве покануваме да се пријавите на нашиот оглас за вработување.

Задачи на работно место :

 • Прием на стока на дневно ниво и нејзино складирање на одредено место во магацинот
 • Лепење на декларации
 • Припремање на нарачки со претпоставено лице 

Услови за кандидатите : 

 • Брзина, прецизност, одговорност и ефикасност во работата
 • Почитување на колеги и претпоставени
 • Пожелно е работно искуство или слично работно место
 • Средно образование (машинско или техничко училиште)
 • Поседување возачка дозвола со Б категорија

Компанијата нуди: 

 • Можност за вработување на неопределено време
 • Редовни месечни примања и надосместоци
 • Раст на плата еднаш годишно според успех.

АПЛИЦИРАЈТЕ !!!

Испратете Ваша биографија на следната адреса [најави се за да го видиш е-маилот] .

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »