Продавач/ка

 • Објавен пред 2 недели
 • Miss spice accessories
 • Активен до 31.01.2023
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: missspiceaccessories

Miss spice accessories има потреба од Продавач/ки за вo VERO JUMBO и CITY MALL.

Потребни квалификации:

 • комуникативна, ведра и амбициозна личност
 • предност ќе имаат кандидатите со работно искуство

Ние нудиме:

 • Фиксна плата
 • 36 работни часа неделно
 • Прва смена од 10:00 до 16:00 часот
 • Втора смена од 16 до 22 часот

Вашите апликации испратете ни ги на следниот е-маил:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »