Општ градежен работник

За компанијата: ПАВ МОТИВИ работи во партнерство со своите клиенти и комбинација на доверливи високо квалификувани кандидати со кои преку специјални извори се обидуваме да испорачаме одлични работни односи, без оглед... повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 2 недели
 • ПАВ Мотиви
 • Активен до 27.11.2021
 • Позиција: Градежник и мајсторски работи
 • Локација: Скопје

ПАВ МОТИВИ за потребите на свој клиент, градежна компанија од Скопје која располага со висококвалитетна и модерна механизација, објавува оглас за:

ОПШТ ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК

Потребни квалификации:

 • Предност имаат кандидатите со работно искуство на позиција градежен работник
 • Пожелно е познавање на читање на работна  документација

Личен Профил:

 • Флексибилност
 • Одговорна и вредна личност
 • Организираност
 • Изразена иницијатива и проактивен пристап во работата

Ние нудиме:

 • Почетни примања од 21.000 денари
 • Работно време 07:00h - 16:00h (1 час пауза)
 • Исплата на прекувремени часови (по потреба)

Вашата биографија испратете ја на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака ОПШТ ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК

Напомена: Со испраќање на пријавата, кандидатот дава согласност компанијата да ги обработува неговите лични податоци во постапката за селекција во склад со законот за заштита на лични податоци.