Референт за набавки

За компанијата: КРИС И ТОМ е фирма која од 1990 година се занимава со увоз и дистрибуција на авто делови за патнички и моторни возила од повеќе светски брендови. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред една недела
 • КРИС И ТОМ
 • Активен до 07.07.2022
 • Позиција: Дистрибутер/комерцијалист/набавки
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 2220776
 • Веб: krisitom.com.mk/#/home

Поради зголемениот обем на работа, фирмата Крис и Том сака да го прошири својот тим. Ако сакате да станете дел од нашиот тим а при тоа сте динамична и одговорна  особа, со задоволство ве повикуваме да се пријавите на нашиот оглас за вработување.

Опис на работно место:

 • Работа со податоци во Excel,
 • Правење и водење нарачки,

Од вас очекувавме:

 • Одлични комуникациски  вештини,
 • Самоиницијатива и желба за учење,
 • Флексибилност и снаодливост во стресни ситуации,
 • Склоност кон тимска работа,
 • Искреност и доверливост

Квалификации:

 • Одлично познавање на англиски јазик,
 • Работа на компјутер,
 • Одлично работење во Excel
 • Предност-познавање од областа на автомобилската индустија

Ние ви нудиме:

 • Редовна плата и развој во здраво и професионално опкружување,
 • Работа во стабилна и растечка компанија,
 • Награда за труд и работа

Аплицирање на  [најави се за да го видиш е-маилот]  со назнака за Референт за набавка.

Напомена: ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »