Агент во рент а кар агенција

Рентален агент за работа на Интернационален Аеродром Скопје 

Потребни квалификации:

  • Англиски јазик (познавање на други јазици ќе се смета за предност)
  • Возачка дозвола Б категорија мин. 2 години
  • Основна работа со компијутери

Опис на работа:

  • Работа во смени
  • Изнајмување на возила
  • Средување на потребна документација
  • Комуникација со клиенти

Превоз обезбеден од и до работно место.

Вашето CV испратете го на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака Рентален Агент

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »