Продажен асистент/ка

 

Балон Твистер бара:

Креатвина особа за работа на станд (киоск) во East Gate  за продажба и изработка на балони и роденденски декорации. 

- Редовни месечни примања
- Работното време е 40 часа неделно во смени.
- Два слободни дена

-Законски бонус за работа во празници и недели 

- Регрес за годишен одмор (К-15)

Вашето CV можете да го испратите на  [најави се за да го видиш е-маилот]

 

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »