Асистенти за продажба - ГТЦ и Зебра

 • Објавен пред еден месец
 • Miss spice accessories
 • Активен до 20.02.2024
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Facebook: missspiceaccessories

Miss spice accessories има потреба од Асистенти за продажба киоск - ГТЦ и Зебра

Потребни квалификации:

 • Комуникативна, ведра и амбициозна личност.

Ние нудиме:

 • Фиксна плата
 • 40 работни часа неделно
 • Во две смени
 • Слободен ден - Недела.

Вашите апликации испратете ни ги на следниот е-маил:  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »