Продажен персонал

  • Објавен пред една недела
  • СМКМ Дооел Скопје
  • Активен до 30.11.2022
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 023248118
  • Facebook: skymusicmk

Продавница за музички инструменти и опрема, SKYMUSIC CENTER MK во Скопје има потреба од:

  • Двајца работници (продавачи).

 

Трудољубивост, амбиција, желба за работа и напредување се главните карактеристики кои ги бараме од нашите идни колеги.

Основни познавања од оваа област се добредојдени.

Заинтересираните кандидати може да испраќаат CV на [најави се за да го видиш е-маилот] најдоцна до 30.11.2022.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »