Електричар/електромонтер

Плата од 30.000 ден. до 40.000 ден.

За компанијата: Изведба на електрични инсталации и осветлување. повеќе за компанијата »

Магнус Инженеринг ДОО, фирма која работи со изведба на електрични инсталации и осветлување, има отворена позиција за:

Електичар, електромонтер или електотехничар,

Со или без работно искуство,

За полно работно време.

Вашето CV испратете го на [најави се за да го видиш е-маилот] или јавете се на 075 407270.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »