Негувателка во игротека

За компанијата: Традиција на доверба. 30 години визионери во угостителскиот бизнис во Македонија. Водени од 30-годишна традиција и искуство, креираме нова визија за угостителството во Македонија. повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Рагуза Груп
  • Активен до 17.02.2024
  • Позиција: Медицински персонал/Негуватели
  • Локација: Скопје
  • Веб: ragusa360.com
  • Facebook: ragusa360

Бидете и Вие дел од нашиот успешен тим!

Со цел проширување на тимот Рагуза Груп, игротека Kinder Park  распишува  оглас за следната работна позициja:

  • НЕГУВАТЕЛКА во игротека.

Испратете го вашето CV на [најави се за да го видиш е-маилот]  или побарајте не на 076 381 098

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »