Шанкер/ка на бифе со готова храна

За компанијата: Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. Нашите гости се луѓе кои знаат да уживаат во својот оброк и сакаат да јадат свежа и вкусна храна. повеќе за компанијата »

Кинески fast food City mall има потреба од:

  • Работник/чка за на бифе со готова храна.

Почетна плата од 30 000 ден.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »