Продажен Асистент/ка

За компанијата: Магнетик е основана во 1992 година и денеска е лидер во дистрибуцијата и малопродажбата на текстилни производи. Компанијата денес ги има ексклузивните права на дистрибуција и продажба на Weekend Max Mara,... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Магнетик ДООЕЛ
  • Активен до 22.06.2024
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Веб: magnetik.mk

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »