Продавачи на сладолед

Плата од 21.000 ден. до 30.000 ден.

  • Објавен пред 8 месеци
  • Scoop Artisan Gelato
  • Активен до 29.11.2023
  • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
  • Локација: Скопје

Тимот на SCOOP ARTISAN GELATO има потреба од позитивни луѓе, кои сакаат да го послужуваат најдобриот сладолед во градот. Работната позиција претпочитува добри комуникациски способности, работа со луѓе, позитивен пристап и насмеано лице =) .Предходно работно искуство не е задолжително.

Локација на работа: Diamond mall Skopje

Доколку сакаш да бидеш дел од нашиот тим можеш да не контактираш на 070 316 511, или на нашата ФБ страница https://www.facebook.com/scoopgelatomk

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »