Продавачи во салон за расвета - Куманово

За компанијата: Компанијата Еуро Визиф е формирана во 2018та година и оттогаш успешно работи и се пробива на македонскиот пазар. Сите вработени во компанијата се со долгорочно работно искуство, со повеќе од 15 години... повеќе за компанијата »

(преземи го огласот како PDF)

КОНКУРС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ: ПРОДАЖНО ЛИЦЕ вo салон за осветлување – Home Light КУМАНОВО               

Тимот на HOME LIGHT има потреба  од   вработување на амбициозни, харизматични продажни лица.

Бараме кандидати кои се:

 • високи мотивирани
 • располагаат со одлични продажни вештини
 • сакаат да работат во модерна компанија
 • сакаат едукациска надградба
 • со и без работно искуство

Нудиме:

 • Атрактивна и динамична работа
 • Стимулативно работно опкружување
 • Работа во 2 смени (09-16h | 16-20h) – 40 часа неделно
 • Обуки и напредок во кариерата

 

Работно време на салонот:

 • Пон-пет (09-20h)
 • Саб (09-18h)
 • Нед (неработен)

Адреса на салонот: 3та Македонска Ударна Бригада 51

 

Го очекуваме вашето CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]

За дополнителни информации контактирајте не на 075/420-509 од 9 до 16h

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

Внеси нов оглас

барај огласи за вработување » барај останати огласи »