Агент за грижа за корисници во Скопје

За компанијата: СЕТЕК сé од техника е лидер во областа на ИТ, аудио видео и белата техника, кој на македонскиот пазар е присутен 30 години. СЕТЕК сé од техника ја поседува најголемата дистрибутивна мрежа во Македонија... повеќе за компанијата »

Активни огласи од СЕТЕК Сè од техника ДОО:

Возач со Ц категорија - МАГАЦИОНЕР во Скопје

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »