Чистач (Собарка)

За компанијата: Хотел Актор, најновиот додаток на живописниот и шармантен град Скопје, Северна Македонија. Нашиот хотел може да се пофали со 50 луксузни соби, најсовремен спа центар, ресторан од светска класа и архитектонски дизајн со стравопочит кој ќе ве остави без здив. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 5 дена
 • Actor Hotel & Spa Center
 • Активен до 09.06.2023
 • Позиција: Келнер/Шанкер/Хотелиер
 • Локација: Скопје
 • Веб: www.actor.mk

Одговорен за чистење и одржување на собите и заедничките простории во хотелот.

Квалификации:

 • Пожелно е претходно искуство во одржување или слична улога.

 • Познавање на хемикалии за чистење, правилно складирање и методи за чистење.

 • Способност за самостојно и ефикасно работење со внимание на деталите.

 • Добро управување со времето и организациски вештини.

 • Силни комуникациски и вештини за услуги на клиентите.

 • Физичка издржливост и сила за извршување на задачите за чистење, вклучувајќи кревање и движење на тешки предмети.

 • Флексибилност за работа со различни распореди, вклучувајќи викенди и празници.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »